Frezowanie Mielec

Precyzja wykonania w zgodzie z projektem i ustawieniami urządzeń pomiarowych to podstawowe warunki udanej realizacji zamówienia. Wytworzenie nawet najprostszego profilu lub niewielkiej części wymaga zgodności do ułamków milimetra, dlatego frezowanie metali warto powierzyć specjalistom. Na naszych stołach obrotowych realizujemy duże zamówienia na oryginalne części dla motoryzacji, stoczni jachtowych, producentów taboru kolejowego czy twórców linii produkcyjnych.

Czasem zamawiany detal lub duży element musi spełniać warunki antykorozyjności lub jest przeznaczony do pracy w specjalnych warunkach. Dlatego w naszej ofercie znajduje się również obróbka metali kolorowych i aluminium, a także rozmaitych stopów stali o różnych właściwościach. Frezowanie Mielec zawsze zaczyna się od rysunku technicznego lub projektu w programie do obróbki numerycznej CNC, więc stawiamy na dobry kontakt z Klientem i zaufanie niezbędne przy realizacji technicznej strony przedsięwzięcia.

Frezowanie Podkarpackie – Metale na zamówienie

Oferujemy Państwu wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy i wysokiej klasy specjalistów, którym można powierzyć frezowanie metali do najbardziej wymagających kształtów. Nowoczesny sprzęt CNC pozwala nam mierzyć się z drobnymi detalami i tworzywem o specyficznych właściwościach w warunkach obróbki. Dzięki temu nasz katalog liczy sobie już ponad 2 tys. elementów, które nierzadko wytwarzamy od dłuższego czasu na specjalne zlecenie Klientów.

Zapraszamy do współpracy Kontrahentów którzy szukają produktów na frezowanie podkarpackie, z wszystkich branż, w których niezbędne są części i akcesoria z metalu, wytworzone w procesie automatycznego frezowania. W naszej hali produkcyjnej w okolicy Mielca znajdą się odpowiednie urządzenia do realizacji każdego zamówienia, nawet gdyby wymagały one ręcznej obróbki. Każdy ze żłobionych kształtów jest dla nas osobnym wyzwaniem. Z tego powodu od samego początku bierzemy na siebie technologiczną stronę procesu frezowania metali, znajdując optymalny sposób uzyskania niezawodnego elementu do realizacji Państwa projektów.

Tłoczenie i wykrawanie detali na prasach

Tłoczenie i wykrawanie detali na prasach Materiały które obrabiamy: stal ,stale nierzewne,metale kolorowe [ mosiądz, brąz, miedź, aluminium ] Zlecenia...

Zapytania ofertowe

Szukamy klientów chcących nawiązać długoterminową współpracę, o zapotrzebowaniu na produkcję. Abyśmy mogli w pełni zrozumieć Państwa projekt i potrzeby oraz...

Szukamy klientów chcących nawiązać długoterminową współpracę, o zapotrzebowaniu na produkcję.