Obróbka skrawaniem Podkarpackie

Zajmujemy się wytwarzaniem części do urządzeń mechanicznych, elektromechanicznych i elektronicznych. Obróbka skrawaniem podkarpackie to często małe, skomplikowane detale, trudne do uzyskania bez precyzyjnych narzędzi i doświadczenia operatorów. Najczęściej do ich produkcji wykorzystywana jest obróbka skrawaniem CNC Mielec. Ta metoda polega na numerycznym frezowaniu i toczeniu, sterowanych przy pomocy specjalnych programów ustawień. Automatyka stosowana w produkcji zapewnia wyjątkową dokładność obróbki i zgodność z projektem do tysięcznych części milimetra. Za prawidłowy przebieg procesu odpowiadają wykwalifikowani specjaliści w zakresie obróbki skrawaniem.

Nasze moce produkcyjne i park maszynowy (znajdujący się w mieście Mielec, woj. podkarpackie), ale przede wszystkim znakomici fachowcy to gwarancja realizacji najtrudniejszych technologicznie zamówień na skalę hurtową. Współpracujemy z wymagającymi branżami – producentami taboru kolejowego, okrętów, samochodów, sprzętu i gadżetów elektronicznych. Obróbka skrawaniem Mielec dostarcza podzespoły niezbędne do uruchomienia taśm montażowych i linii produkcyjnych. Produkujemy również standardowe, powszechnie używane elementy łączeń i drobne akcesoria. Na numerycznie sterowanych obrabiarkach CNC toczymy i frezujemy zarówno elementy do innowacyjnych projektów, jak i tradycyjne części do maszyn i urządzeń produkowanych od wielu lat.

Obróbka skrawaniem – Usługi

W codziennej organizacji pracy stawiamy na dokładność i dobrą organizację. Dzięki temu możemy podołać nawet dużym zamówieniom na wykonanie niestandardowych elementów o dużym obrysie czy skomplikowanym układzie płaszczyzn, do wykonania których niezbędne jest zastosowanie kilku różnych urządzeń. Obróbka skrawaniem Mielec CNC zapewni najwyższą jakość i niezawodność maszyn, których częścią będą elementy wytworzone w naszych zakładach niedaleko Mielca. W katalogu części na zamówienie i wciąż wypuszczanych na rynek produktów zgromadziliśmy już ponad dwa tysiące pozycji. Każdą z nich możemy wyprodukować na tokarkach i frezarkach CNC, w dowolnej ilości, na zamówienie naszych kontrahentów.

Tłoczenie i wykrawanie detali na prasach

Tłoczenie i wykrawanie detali na prasach Materiały które obrabiamy: stal ,stale nierzewne,metale kolorowe [ mosiądz, brąz, miedź, aluminium ] Zlecenia...

Zapytania ofertowe

Szukamy klientów chcących nawiązać długoterminową współpracę, o zapotrzebowaniu na produkcję. Abyśmy mogli w pełni zrozumieć Państwa projekt i potrzeby oraz...

Szukamy klientów chcących nawiązać długoterminową współpracę, o zapotrzebowaniu na produkcję.