Regeneracja alternatorów Mielec

Gdy pojawiają się kłopoty z ładowaniem akumulatora, a na tablicy rozdzielczej wyświetla się charakterystyczny symbol, może oznaczać to kłopoty z prądnicą. Układ elektryczny i rozruchowy w aucie, nie obędzie się bez stuprocentowo sprawnych alternatorów. Ich regeneracja to rozwiązanie, które pozwoli uzyskać maksymalną wydajność akumulatora i zapłonu. Element ten w samochodzie odpowiada za dostarczanie prądu do baterii w czasie pracy silnika, czyli jego ładowanie. Bez jej sprawnego funkcjonowania pojazd może sprawić niemiłą niespodziankę, przestając reagować na przekręcenie kluczyka w stacyjce.

Wymiana części na nową jest zwykle bardzo kosztowna, dlatego rozsądną i oszczędną alternatywą będzie regeneracja alternatorów Mielec, w naszej rodzinnej firmie zajmującej się obróbką metali. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie nie tylko zdemontować i oczyścić łożyska oraz uzwojenie silnika, ale także dokonać dokładnej korekty wszystkich metalowych części tego kluczowego podzespołu w Twoim samochodzie.

Regeneracja Mielec

Dysponujemy dużą ilością obrabiarek do metalu, zarówno sterowanych numerycznie tokarek i frezarek, jak i ich klasycznych, ręcznie obsługiwanych odpowiedników. Dzięki temu poradzimy sobie ze wszystkim, czego wymaga regeneracja alternatorów. Od oczyszczenia korpusów i łożysk, poprzez szlifowanie aż do korekty rozmaitych deformacji metalu – nasi fachowcy złożą na nowo każdą prądnicę z gwarancją jej prawidłowego działania.

Przemawia za nami również lokalizacja i doświadczenie. Obróbką metali i naprawą części zajmujemy się już ponad trzydziestu lat. Nasza rodzinna firma z Tuszowa Narodowego sprawnie obsługuje Mielec i pobliskie miejscowości – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Twój alternator wymaga regeneracji? Powierz go w ręce doświadczonych specjalistów, którzy przywrócą go do dobrej formy i pełnej funkcjonalności. Dzięki temu Twój akumulator przestanie sprawiać Ci kolejne niespodzianki na trasie w najmniej spodziewanych momentach.

Tłoczenie i wykrawanie detali na prasach

Tłoczenie i wykrawanie detali na prasach Materiały które obrabiamy: stal ,stale nierzewne,metale kolorowe [ mosiądz, brąz, miedź, aluminium ] Zlecenia...

Zapytania ofertowe

Szukamy klientów chcących nawiązać długoterminową współpracę, o zapotrzebowaniu na produkcję. Abyśmy mogli w pełni zrozumieć Państwa projekt i potrzeby oraz...

Szukamy klientów chcących nawiązać długoterminową współpracę, o zapotrzebowaniu na produkcję.